protherm

Protherm Kombiler

Protherm en iyi kombiler arasında yerini sağlamlaştıran bir markadır. Türkiye’ye vaillant markasının getirdiği bir ürün olup yine servis ve satışını yapan vaillant merkez ve bayiler ile hizmet veriyor. Müthiş özellikleri ve oldukça cazip tanıtım fiyatları ile kombi tercihinizi kullanabileceğimiz bir marka olan protherm kombiler her alana uygun koşullarda cihazlar sunuyor.

protherm

Şimdi kısaca protherm kombi ilk söylenildiğinde ismini daha önce hiç duymamış olabilirsiniz. Çünkü Türkiye pazarına yeni girmiş olan bu marka gerçekten çok kısa sürede satış rekorları kırmış kalitesini vaillant güvencesi ile garantilemiş bir firmanın ürünüdür. Bir çok kişi bu tür yeni bir markanın ürünlerini almak istemez, sebep olarak daha çok yeni olması dolayısı ile yetersi servis ağı ve yedek parça sorunu yaşayacaklarını düşünür. Biz burada kesinlikle şunun üzerine basarak söylüyoruz marka tek başına vaya sıfırdan Türkiye de başlamamış kendisine en saygın, kaliteli cihazları ile güven kazanmış olan Vaillant’ın yan kuruluşu olarak sektöre ayak basmıştır.

Yine büyük şehirler de olduğu gibi tüm yurt genelinde bulunan hali hazırda protherm servis ağı yeni müşterileri için bakım kampanyası gibi bir çok projeyi hayata geçirmiştir.