Bosch Kombi Ürünleri

Ülkemizde kış aylarında özellikle yaşanan doğal gaz yakıt maliyetlerinin artmasıyla enerji kaynakların kullanımındaki  bilinc oldukça önem bir konu haline geliyor. Dünya markası olan Bosch’un yoğuşmalı kombilerinin özellikleri doğa kaynaklarına ve enerji kullanılanmındaki düşüklük ile öne çıkıyor.

Bosch kombiler akıllı teknoloji, hem enerji tasarrufu sağlarken hem de para tasarrufu  ile insanların tercih sebeplerini Bosch’tan yana kullanmalarına sebep bir etkenlerin en başında geliyor.

 

Bosch kombi akıllı teknolojisi sayesinde gazın yanma sırasında açığa çıkan sıvı gaz tekrar enerji dönüştürerek %100’ü kullanıyor olması gerçekten bir doğa dostu teknolojidir. Doğalgazın yanması sırasında ısının belli bir kısmı su buharı haline gelerek dışarı aktarılır. Bosch’un yoğuşma kombi sistemi su buharın da olan enerjiyi sistem içerisinde geri dönüşüm yaparak kullanması daha yüksek performans ve tasarrufu bizlere sunuyor.

Çevreci bir kombi olması Bosch kombi servisi ile de göze çarpan bir diğer nokta, ürünlerinin her koşulda arkasında duruyor ve garanti süresi bitmediği sürece her türlü hizmeti ücretsiz olarak veriyor olması insanları en çok memnun eden konudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir